Zrodlo - informacje o książce

Modlitewnik walki duchowej i krzyż św. Franciszka

-

notka:

Wierność Bogu wymaga od nas aktywnego podjęcia walki duchowej. Modlitewnik zawiera wskazówki jak skutecznie prowadzić walkę duchową, omawia taktykę szatana i metody walki duchowej, radzi jak przywdziać zbroję chrześcijanina w walce duchowej, a wszystko to w oparciu o przykład życia i nauczanie św. Franciszka.

Modlitwa odmówiona przed krzyżem w San Damiano pozwoliła Franciszkowi rozpocząć nowe życie i pomogła mu iść odważnie drogą wskazaną przez Pana. Dlatego do Modlitewnika walki duchowej dołączamy kopię tego krzyża, staranie wykonaną z drzewa oliwnego, z metalową pasyjką (na rzemieniu), w modlitewniku zaś znajduje się dokładny opis jego symboliki oraz liczne modlitwy św. Franciszka: uwielbienia i pochwalne, a także inne modlitwy przydatne przed podjęciem trudnych zadań lub pomagające w osobistym nawróceniu, w zmaganiach duchowych czy rozeznawaniu powołania i innych życiowych decyzji, podejmowanych zgodnie z wolą Boga.

Do Modlitewnika - oprócz krzyżyka z drzewa oliwnego - dołączono również obrazek z wizerunkiem Krzyża św. Franciszka o wymiarach 16 x 23 cm.
(Rh)Powrót